Lukk
Search
Søk
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Filter by Custom Post Type
Filter by Categories
Feature
Uncategorized
{ "homeurl": "http://grunnskolenoks.no/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "auto", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://grunnskolenoks.no/wp-content/plugins/ajax-search-pro/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "openToBlank": 0, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "autocomplete": { "enabled": 0, "googleOnly": 1, "lang": "en", "mobile": 1 }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "triggeronreturn": 1, "triggerOnFacetChange": 1, "overridewpdefault": 0, "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "redirect_url": "?s={phrase}", "more_redirect_url": "?s={phrase}", "settingsimagepos": "left", "settingsVisible": 0, "hresulthidedesc": "0", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iiGutter": 5, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "loaderLocation": "auto", "analytics": 0, "analyticsString": "", "mobile": { "trigger_on_type": 1, "trigger_on_click": 1, "hide_keyboard": 0 }, "aapl": { "on_click": 0, "on_magnifier": 0, "on_enter": 0, "on_typing": 0 }, "compact": { "enabled": 0, "width": "100%", "closeOnMagnifier": 1, "closeOnDocument": 0, "position": "static", "overlay": 0 }, "animations": { "pc": { "settings": { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "results" : { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "items" : "fadeInDown" }, "mob": { "settings": { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "results" : { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "items" : "voidanim" } }, "autop": { "state": "disabled", "phrase": "", "count": 10 } }

Våre ansatte

Vi er stolte av personalet vårt! I tillegg til høy kompetanse i et stort spekter av fag, består de ansatte ved Grunnskolen OKS av kvalitetsmennesker som sammen med ledelsen utvikler en skole som følger med i tiden og som har noe ekstra å gi til elevene. For våre ansatte er læreryrket mer enn en jobb; de legger sjel og hjerte ned i arbeidet, og har en visjon om å gi elevene det aller beste. Det handler om å se hver enkelt elev, møte elevene med tro og positiv forventning, og legge til rette for læring for alle.

PERSONALET

 

 

 

Alice Meland (kontaktlærer for 1. trinn og teamleder for småtrinnet)

alice@oks.no

Guro Larsen (kontaktlærer 2. trinn)

guro@oks.no

Lilly Oline Engen (kontaktlærer 3. trinn)

lilly@oks.no

Caroline Asdal (kontaktlærer 4. trinn)

caroline.asdal@oks.no

Rachel Omarhus (faglærer)

rachelo@oks.no

Marie Tønnesen (faglærer)

marie@oks.no

Ruth K. Dahle (leselærer)

ruth.dahle@oks.no

Dyna Sandtorv (assistent)

dyna@oks.no

Elin E. Oterhals (assistent)

elin@oks.no

Bente Uriansrud Eriksen (faglærer og assistent)

bente@oks.no

Zinaida Repsiene (assistent)

zinaida.repsiene@oks.no

Rachel Rasmussen (assistent)

rachel@oks.no

Karina Jacobsen (kontaktlærer 5. trinn)

Maria Svendsen (kontaktlærer 5. trinn)

Cathrine Hovdal (kontaktlærer for 6. trinn)

karina@oks.no

maria.svendsen@oks.no

cathrine.hovdal@oks.no

Susanna Østreng (kontaktlærer for 6. trinn)

susanna@oks.no

Sevy Åsebø (kontaktlærer for 7. trinn)

sevy@oks.no

Marianne Ramirez (kontaktlærer for 7. trinn og teamleder for mellomtrinnet)

marianne.ramirez@oks.no

Øivind Stenbråten (kontaktlærer 8. trinn og elevrådslærer)

oivind@oks.no

Stine Anette Thoreid (faglærer og spesped-koordinator)

stine@oks.no

Finn David Bergerud (miljølærer og kontaktlærer 8. trinn)

finn.david@oks.no

Marit Malmåsen (spesialpedagog)

marit.malmasen@oks.no

Rachel Uriansrud (assistent)

rachel.uriansrud@oks.no

Florence Sandberg (faglærer)

florence@oks.no

Monica Kilvær (faglærer)

monica@oks.no

Inger Nygård (spes.ped.-koordinator)

inger@oks.no

Roar Borgersen (assistent)

roar@oks.no

Sissel Stav (spesialpedagog)

sissel@oks.no

Marianna Dobos (spesialpedagog)

marianna@oks.no

Hau Phuc Doan (SFO-leder og vaktmester)

hau@oks.no

Dina Maria Åsen (faglærer og bibliotekar)

dina@oks.no

Peter Bergsaune (kontaktlærer 9. trinn og teamleder for ungdomstrinnet)

peter@oks.no

Nina R. Andersson (kontaktlærer 9. trinn)

nina@oks.no

Mimi Nguyen (faglærer)

mimi@oks.no

Christina Langballe (kontaktlærer 10. trinn)

christina@oks.no

Natnael Asgedom (faglærer)

natnael@oks.no

Isabel Nordheggen (faglærer og vikaransvarlig)

isabel.nordheggen@oks.no

Karl-Robert Rønning (faglærer og ressurslærer IKT)

karl.robert@oks.no

Kari Austigard (faglærer)

kari@oks.no

Kristian Rygg (faglærer)

kristian@oks.no

Michael Bestele (faglærer)

michael@oks.no

Aina Emeka Okafor (spesialpedagog og koordinator for særskilt norsk)

aina@oks.no

Eli Skjelseth (assistent)

eli@oks.no

Charles Ubah

charles@oks.no

Line T. Levin (skolesekretær)

line@oks.no

 

 

 

Skoleledelsen:

 

Ole-Kristian Thoresen (rektor)

ole@oks.no

Kristine Kobberdal (Inspektør ungdomstrinn)

kristine@oks.no

Lisa Rollnes (inspektør barnetrinn)

lisa@oks.no

Anette Øverbø (økonomi- og administrasjonsleder)

anette@oks.no

Ann-Kristin Iversen (prosjekt videregående skole)

 

aki@oks.no