Lukk
Search
Søk
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Filter by Custom Post Type
Filter by Categories
Feature
Uncategorized
{ "homeurl": "https://grunnskolenoks.no/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "auto", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "https://grunnskolenoks.no/wp-content/plugins/ajax-search-pro/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "openToBlank": 0, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "autocomplete": { "enabled": 0, "googleOnly": 1, "lang": "en", "mobile": 1 }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "triggeronreturn": 1, "triggerOnFacetChange": 1, "overridewpdefault": 0, "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "redirect_url": "?s={phrase}", "more_redirect_url": "?s={phrase}", "settingsimagepos": "left", "settingsVisible": 0, "hresulthidedesc": "0", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iiGutter": 5, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "loaderLocation": "auto", "analytics": 0, "analyticsString": "", "mobile": { "trigger_on_type": 1, "trigger_on_click": 1, "hide_keyboard": 0 }, "aapl": { "on_click": 0, "on_magnifier": 0, "on_enter": 0, "on_typing": 0 }, "compact": { "enabled": 0, "width": "100%", "closeOnMagnifier": 1, "closeOnDocument": 0, "position": "static", "overlay": 0 }, "animations": { "pc": { "settings": { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "results" : { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "items" : "fadeInDown" }, "mob": { "settings": { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "results" : { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "items" : "voidanim" } }, "autop": { "state": "disabled", "phrase": "", "count": 10 } }

Våre ansatte

Vi er stolte av personalet vårt! I tillegg til høy kompetanse i et stort spekter av fag, består de ansatte ved OKS Grunnskole av kvalitetsmennesker som sammen med ledelsen utvikler en skole som følger med i tiden og som har noe ekstra å gi til elevene. For våre ansatte er læreryrket mer enn en jobb; de legger sjel og hjerte ned i arbeidet, og har en visjon om å gi elevene det aller beste. Det handler om å se hver enkelt elev, møte elevene med tro og positiv forventning, og legge til rette for læring for alle.

PERSONALET

 

 

 

Marie Tønnessen (kontaktlærer 1. trinn)

marie@oksfriskole.no

Sissel Haug (kontaktlærer 2. trinn)

sisselh@oksfriskole.no  

Alice Meland (kontaktlærer 3. trinn og teamleder for småtrinnet)

alice@oksfriskole.no

Guro Larsen (kontaktlærer 4. trinn)

guro@oksfriskole.no

Rachel Omarhus (faglærer og leselærer)

rachelo@oksfriskole.no

Bente Uriansrud Eriksen (faglærer småtrinn)

bente@oksfriskole.no

Cathrine Hovdal (faglærer småtrinn)

cathrine@oksfriskole.no

Toan Dang (assistent)

toan@oksfriskole.no

Karen Johanne Brenne (assistent)

karen@oksfriskole.no

Dyna Sandtorv (assistent)

dyna@oksfriskole.no

Eli Skjelseth (assistent)

eli@oksfriskole.no

Eirini Toombas (assistent)

eirini@oksfriskole.no

Rachel Rasmussen (assistent)

rachelr@oksfriskole.no

Marianna Dobos (kontaktlærer 5. trinn, spesped-koordinator)

marianna@oksfriskole.no

Kine Marie Myhre (kontaktlærer 5. trinn)

kine@oksfriskole.no

Sevy Åsebø (kontaktlærer for 6. trinn, sosiallærer mellomtrinn)

sevy@oksfriskole.no

Torje Solbakken (kontaktlærer for 6. trinn)

torje@oksfriskole.no

Linnea Tainter (kontaktlærer 7. trinn)

Maria Svendsen (kontaktlærer 7. trinn og teamleder for mellomtrinnet)

linnea@oksfriskole.no

maria@oksfriskole.no

Monica Kilvær (faglærer)

monica@oksfriskole.no

Marit Sofie Malmåsen (spesialpedagog)

marit@oksfriskole.no

Peter Bergsaune (kontaktlærer 8. trinn og teamleder for ungdomstrinnet)

peter@oksfriskole.no

Mimi Nguyen (kontaktlærer 8. trinn)

mimi@oksfriskole.no

Kristian Rygg (kontaktlærer 9. trinn)

kristian@oksfriskole.no

Nina R. Andersson (kontaktlærer 9. trinn)

nina@oksfriskole.no

Finn David Bergerud (kontaktlærer 10. trinn)

finn.david@oksfriskole.no

Øivind Stenbråten (kontaktlærer 10. trinn)

oivind@oksfriskole.no

Florence Sandberg (faglærer)

florence@oksfriskole.no

Michael Bestele (faglærer)

michael@oksfriskole.no

Kari Austigard (faglærer)

kari@oksfriskole.no

Charlotte Slaaen (faglærer)

charlotte@oksfriskole.no

Isabel Nordheggen (faglærer og vikaransvarlig)

isabel@oksfriskole.no

Karl-Robert Rønning (faglærer og ressurslærer IKT)

karl.robert@oksfriskole.no

Stine Anette Thoreid (faglærer og spesped-koordinator)

stine@oksfriskole.no

Sissel Stav (spesialpedagog)

sissel@oksfriskole.no

Aina Emeka Okafor (spesialpedagog og koordinator for særskilt norsk)

aina@oksfriskole.no

Hau Phuc Doan (SFO-leder og vaktmester)

hau@oksfriskole.no

Inger Nygård (spes.ped.-koordinator)

inger@oksfriskole.no

Ida Fernande Ubah (faglærer og bibliotekar)

ida@oksfriskole.no

Rachel I. Uriansrud (assistent)

rachelu@oksfriskole.no

Emma Wilmann (assistent)

emma@oksfriskole.no

Charles Ubah (assistent)

charles@oksfriskole.no

Line T. Levin (skolesekretær)

line@oksfriskole.no

Marianne Egge (sekretær)

mariannee@oksfriskole.no

 

 

Nathalie Nordheggen (vikar)

nathalie@oksfriskole.no

 

Skoleledelsen:

 

Ole-Kristian Thoresen (rektor)

ole@oksfriskole.no

Kristine Kobberdal (Inspektør ungdomstrinn)

kristine@oksfriskole.no

Lisa Rollnes (inspektør barnetrinn)

lisa@oksfriskole.no

Anette Øverbø (økonomi- og administrasjonsleder)

anette@oksfriskole.no